Setkání s myslivcem

Dnešní krásné podzimní dopoledne jsme strávili ve společnosti pana myslivce Zdeňka Adolta, který naši školku navštěvoval již v minulém školním roce. Pan myslivec si pro nás  opět připravil zajímavý program, jehož součástí bylo i vyhodnocení soutěže ve sběru kaštanů a žaludů. Pro všechny, kteří se sběru zúčastnili měl pan myslivec připravený diplom, poděkování za všechna zvířátka a samozřejmě nesměla chybět ani sladká odměna. Po předání diplomů a odměn následovaly aktivity spojené s podzimním ročním obdobím – poznávání stromů, jejich listů, jejich plodů, povídání o přírodě na podzim, ukázka vycpané zvěře a nakonec pohybové aktivity na zahradě. Všichni jsme si dnešek moc užili a panu myslivci za nás za všechny VELKÉ DÍKY! Velmi se těšíme na jeho další návštěvu, která by měla být v zimním období. Na facebooku školy se můžete podívat na naše fotky z tohoto krásného dopoledne 🙂