PROVOZ MŠ OD 1.9. 2020

Vážení rodiče, z důvodu rekonstrukce mateřské školy  bude od 1.9. 2020 provoz mš nadále v prostorách ŠKOLNÍ DRUŽINY ( budova Městyse Pozlovice ) a nově v prostorách budovy nové FARY ( vstup dvorem, naproti hospody U Krajčů ).

V prostorách ŠKOLNÍ DRUŽINY budou děti, které jsou pro nový školní rok zapsány v MOTÝLKOVÉ a v RYBIČKOVÉ TŘÍDĚ. Seznam dětí je přiložen. Zde děti omlouvejte na telefonním čísle: 737 121 324.

V prostorách nové FARY budou děti, které jsou pro nový školní rok zapsány v PTÁČKOVÉ TŘÍDĚ. Seznam dětí je přiložen. Zde omlouvejte děti na telefonním čísle: 731 062 937.

Návrat zpět do mateřské školy je naplánován na začátek října. V případě dotazů kontaktujte vedoucí učitelku mš na čísle 736 279 134 nebo mailem na jana.kollarcikova@zspozlovice.cz.

Děkujeme za Vaši vstřícnost 🙂

Ptáčci – FARA ,Motýlci – Školní družina, RYBIČKY – Školní družina