Twigsee – aplikace pro mš

Milí rodiče,

naše školka přechází na nový administrativní a komunikační systém – aplikace „Twigsee“.
 

Narůstá administrativní práce pedagogů i provozu školy, proto ji částečně převedeme do elektronické formy. Důvodem je nejen úspora času, a větší ochrana Vašich dat, ale i ohleduplnost k přírodě. Také bychom rádi sjednotili, zpřehlednili, a tedy i usnadnili další způsoby naší komunikace. 

Aplikace bude spuštěna do konce měsíce října a od 1.11. budeme aplikaci využívat pro informace ze tříd, akce školy a pravidelné příspěvky z činností dětí na třídě. Přes tuto aplikaci lze omlouvat i docházku dětí ze školy, my však tuto možnost hodláme začít využívat později. Proto od 1.11. bude i nadále omlouvání dětí tak, jak jste doposud zvyklí – telefonicky na čísle mš, ústně u třídních učitelek, písemně do sešitu na šatně třídy. 

 Zvací dopis a informace k postupu, jak se do systému přihlásit a jak zadat Vaše dítě či děti obdržíte e-mailem.  

Twigsee nám vzájemně zajistí rychlý, bezpečný a jednoduchý kontakt. Informace o dětech, o programu, fotky a aktuality budete mít hned a vždy přístupné u sebe. Při využívání Twigsee všechny námi zaslané fotografie, informace a další zadaná data zůstanou majetkem školy.  

Společnost Twigsee je připravena na Vaše technické dotazy na helpdesk@twigsee.com