Zahájení školního roku

Milí rodiče a milé děti, začátek nového školního roku 2017/2018 v mateřské škole začíná v pondělí 4. 9. 2017. Provoz MŠ od 6,00 bude v Rybičkové třídě (dolní třída) a od 7,00 budou děti převedeny svými paní učitelkami do svých tříd. Seznamy rozdělení dětí do tříd budou od příštího týdne vyvěšeny na dveřích MŠ.

CO S SEBOU DO MŠ?

Oblečení do třídy – nízké bačkory s pevnou patou, praktické oblečení s kapsou na kapesník, děvčata mohou mít zástěrku

Náhradní oděv – spodní prádlo, tričko, kraťasy, tepláky (dle ročního období)

Oblečení pro pobyt venku – tepláková souprava, vhodná obuv (dle ročního období), pláštěnka (chodíme ven za každého počasí)

Na spaní – pyžamo, plyšáčka nebo usínáčka

Do umývárny – kelímek, kartáček na zuby, zubní pastu (všechny děti)

Do třídy – dobrou náladu a úsměv na tváři

Veškeré oblečení i toaletní potřeby by měly být podepsané, abychom věděli, co komu patří.

Na Vaše děti a na dobrou spolupráci s Vámi se těší kolektiv pedagogických i ostatních pracovníků mateřské školy.